Верифікований профіль
4
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
6
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
5 днів тому
Рієлтор - Демиденко Вікторія.
Агенство Нерухомісті, Самар і Самарівський район.
Продаж | Оренда | Дачі • Будинки • Квартири • Земельні ділянки

Продаж будинків (3)

  • 30 000 $
    375 $/м²

    Центральна

    80 / 60 / 8 м²
    1 поверх
    12 сот
    4 кімнати
    5 днів тому
    Продаж будинку у центрі, с. Піщанка. ▫️Будинок площею 80 м², із зручностями, ▫️центральна вода, ▫️ два види опалення. ▫️Чотири кімнати. ▫️Гараж, літня кухня, господарські приміщення, погріб. Ділянка 12 соток, приватизована. Ціна 35 000$ 📞 [телефон приховано]Вікторія
    Рієлтор
  • 23 000 $
    460 $/м²

    Набережна

    50 / 35 / 8 м²
    1 поверх
    15 сот
    2 кімнати
    5 днів тому
    🏡Не великий БУДИНОК с. Піщанка, площа 50 м² ✅ 2 роздільні кімнати ✅ Косметичний ремонт ✅ Господарські приміщення ✅ Колодязь, зручності на вулиці ✅ 2 види опалення ✅ Ділянка 15 соток 💰 Ціна: 24 500$ (договірна) 📲[телефон приховано]Вікторія
    Рієлтор
  • 20 000 $
    333 $/м²

    Нова

    60 / 40 / 6 м²
    1 поверх
    6 сот
    3 кімнати
    1 міс. тому
    Будинок у районі "Транзитки" ▫️ Житловий стан — можна заїжджати й поступово оновлювати.  ▫️ 60 м², 3  кімнати.  ▫️ Два види опалення.  ▫️ Санвузол у будинку.  ▫️ Центральне водопостачання.  ▫️ Літній будинок із газом — окремий бонус!  ▫️ Господарські приміщення.  ▫️ Новий паркан + зручні під’їзні шляхи.  ЦІНА 20 000 $ 📞 Телефонуйте: [телефон приховано]— Вікторія
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: